Review .......خوش اومدین..Thanks for visiting

Iranian news & views weblog

 

http://fliptitle.com/  ...در این سایت میتونید همه چیز رو وارونه کنید. روش عالی برای ساختن پسورد هایی که قابل هک شدن نیستند. این لینک از سایت دنباله دات کام بود..

ساده ترین روش کورکردن پارازیت های شدید! .((((ماهواره)...یه بطری دو لیتری آب بر روی دیش، پشت دیش و میله های دیش ماهواره بریزید. حداقل تا ۳ ساعت از پارازیت های شدید در امان خواهید ماند.

چقدر بهت پول دادن ، باتوم به دستت دادن ( فیش پرداختی یک بسیجی در 13 آبان ) ـ۰

 ----

افزایش نگرانیها و تلاش برای جلوگیری از وقوع "کهریزک 2 ".....با توجه به نحوه سرکوب خشونت آمیز در تظاهرات 13 آبان و ضرب و شتم شدید جوانان در ملاء عام ، همچنین سابقه وقوع شکنجه ها و تجاوز در بازداشتگاه تعطیل شده کهریزک ، هم اکنون نگرانیهای جامعه از وضعیت دختران و پسران بازداشت شده افزایش یافته است ، تمام فعالان جبش مردمی و حقوق بشر در پی یافتن راهی سریع و موثر در جلوگیری از فاجعه ای دیگر هستند ، فاجعه ای که آن را " کهریزک 2 " میخوانند .

٣0 تن از زنان بازداشت‌شده در تجمع‌های اعتراضی روز 13 آبان، به بند متادون زندان اوین انتقال یافته‌اند. به گزارش هرانا به نقل از کمیته گزارشگران حقوق بشر ، روز گذشته و در جریان تظاهرات گسترده مردم تهران، شمار زیادی از افراد شرکت‌کننده در این تجمع دستگیر شده و به زندان اوین منتقل شدند. طبق اخبار رسیده بازداشت‌شدگان براساس نهاد بازداشت کننده و نوع اتهام به بندهای مختلف زندان اوین انتقال یافته‌اند. تعدادی از این افراد نیز روز گذشته به بندهای امنیتی منتقل شدند. بند متادون،که پیش از این برای زندانیان معتاد استفاده می‌شده است، در جریان اعتراضات گسترده مردمی در تهران پس از انتخابات، به محل نگهداری بازداشت‌شدگان اعتراض‌های خیابانی مبدل شده است. این سالن، بصورت یک سوئیت در بند زنان زندان اوین واقع شده است و زندانیان نگه‌داری شده در این بند با دیگر زندانیان هیچ‌گونه ارتباطی نداشته و در حالت قرنطینه به سر می‌برند. پیش‌تر نیز تعدادی از فعالان سیاسی بازداشت‌شده، مدتی را در این بند نگهداری شدند ....

در میان صدها تنی که در تظاهرات روز 13 آبان بازداشت شده‌اند، تعداد زیادی دختر وجود دارند، مکان نگهداری آنان مشخص نیست. در حالی که به گفته شاهدان، در میان صدها تنی که در تظاهرات روز 13 آبان بازداشت شده‌اند، تعداد زیادی دختر وجود دارند، مکان نگهداری آنان مشخص نیست. روز چهارشنبه صدها تن از هوادران جنبش سبز در تظاهرات 13 آبان تهران بازداشت شدند. بیشتر بازداشت شدگان در خیابان های اطراف میدان های هفتم تیر و ولیعصر توسط نیروهای بسیجی دستگیر شدند. به گفته شاهدان دست کم یک اتوبوس پر از دختران بازداشت شده از خیابان بهار تهران به مکان نامعلوم برده شده اند. ده ها دختر دیگر نیز در خیابان های و کوچه های دیگر بازداشت شدند. نگرانی از وضعیت زنان و دختران بازداشت شده از آن رو بیشتر شده که تهران روز چهارشنبه شاهد برخورد بسیار خشن و توجیه ناپذیر نیروهای یگان ضد و شورش و بسیج با مردم بود و تصاویر ویدیوئی منتشر شده نشان می دهد بخش بزرگی از این خشونت ها علیه بانوان صورت گرفته....

 ------

اعترافات ساختگی

سایت کلمه:خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ایرنا) در گزارشی که روز گذشته بر روی خروجی سایت خود منتشر کرد، نوشت: یکی از دستگیرشدگان تحرکات آشوبگران گفت: برای اجرای برنامه‌های تحریک آمیز و مظلوم نمایانه ۱۵ روز تمرین کردیم.

وی که پیش از ظهر امروز -چهارشنبه- در جریان حمله عده‌ای اوباش به چند مغازه در خیابان قائم مقام فراهانی تهران از سوی نیروی انتظامی دستگیر شد، با اعلام این که برای تامین نیاز مالی یکی از اعضای خانواده‌اش به همکاری با گروه موسوم به “قمسا” (قرار ما سیزده آبان) تن داد، به گرفتن ۲۰۰ هزار تومان بابت مشارکت در اغتشاش روز سیزده آبان اعتراف کرد و گفت: ماموریت داشت در تخریب اموال عمومی و اماکن تجاری خصوصی در خیابان شهید مفتح شرکت داده باشد، اما به علت ازدحام جمعیت در میدان هفت تیر مجبور شد در خیابان قائم مقام به اوباشگری بپردازد.

وی که خود را رامین معرفی می‌کرد، همچنین اظهار داشت: آنها ۱۵ روز ما را تمرین دادند که چگونه در خیابان با دو گروه سبز و بسیجی تقسیم و با هم درگیر شویم تا مردم و عابران را تحریک کنیم.

این عنصر فریب خورده در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا می‌داند سیزده آبان چه روزی است، گفت: فکر می‌کنم چهارشنبه است!

 

   + cyber iran ; ۱:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/۱٥
    پيام هاي ديگران ()

لینکهای ویدیویی از تظاهرات 13 آبان 1388

از نکات قابل توجه در تظاهرات امروز می توان به حضور اول بار و چشمگیر نیروهای یگان ویژه زن اشاره کرد که با تجهیزات مختص به نیروهای زنان وارد عمل شدند و ماموریت داشتند تا با زنان و دختران سبز پوش برخورد فیزیکی نمایند......

به میمنت این 13 آبان! امروز در حال فرار وقتی یکی مقنعه ام را کشید یکی از حسرت هام هم جواب گرفت و من با موی رها دویدم... ....توی آن همهمه و بگیر و ببند یک پسره را گرفتند ... رفتیم جلو و هو کردیم شان ... یک نفر از این لباس شخصی ها بود که شروع کرد به کتک زدن ... پسره می خواست فرار کند ... مردم هو می کشیدند ... پرتش کرد توی جوب بغل ما ... یک دختره دوید بغلش کرد . تکان نمی خورد ... صدای مردم بالا گرفته بود ... هیچ تکان نمی خورد ... با تمام قوا جیغ می کشیدم ... جیغ می کشیدم ... یارو که پرتش کرده بود را نگاه کردم ... یک لحظه ی بزرگ بود ! یارو عقب عقب رفت ، صدای مردم بلندتر از همیشه و من همین طور که می لرزیدم و داد می کشیدم دیدم ... دیدم که چه طور یارو توی تک تک اجزای صورتش ترس وحشت زده دنبال مامنی می گشت و نمی یافت ... نمی یافت ... دوست داشتم تا ابد ادامه پیدا می کرد ... دوست داشتم اما یکی از همین باتوم به دست ها کوفت پشت پام ... زانوم خم شد ... ضعف کرد پام ... چشمم پی افسانه گشت ... هنوز داشت داد می زد ، می کشیدمش باز می دوید پسره از جا جست و فرار کرد ... همه خیال کردند که مرده یا دست کم بی هوش است ... وحشی شدند ... افتادند به جان مان اما یک چیزی در من سبکسرانه می خندید : شاد بود ... آن قدر که وقتی دم پاساژ افتخاری که همیشه با طمانینه توش می گردم موتوری هاشان رسیدند بهمان مثل آن پسر چاقه دست و پام را گم نکردم ... حتی وقتی موتوری ها دنبال مان گاز می دادند داشتم مقنعه ام را با یک دست آزادم روی سرم درست می کردم ... وقتی هم صاحب مغازه را هل دادیم تو و پرت شدم روی خرت و پرت هاش خندیدم ... دیدن چهره ی آن یارو که سخت ترسیده بود مومن ام کرد : ما پیروزیم ... گیرم که نگذاشتند شعار بدهیم ، با دوربین هاشان فیلم مان را گرفتند ، کتکمان زدند ، چند نفر را بردند ، عربده زدند وحشی گری شان را ... ما برنده بودیم ... پی نوشت : به میمنت این 13 آبان و جمهوری اسلامی ! امروز در حال فرار وقتی یکی توی فرار مقنعه ام را کشید با موهای افشانی که در باد تکان می خورد یکی از حسرت هام هم جواب گرفت و من با موی رها دویدم...

-----

ویدیوهای ١٣ آبان:

ده ها فیلم از ۱۳ آبان  در یوتیوب....

ویدیویی تاثیر گذار از تعقیب و گریز نیرو‌های امنیتی و مردم ...به دلیل نحوه خاص فیلمبرداری تصور حضور فیزیکی‌ در صحنه به بیننده دست میدهد. از دقیقه یک به بعد گروهی از مردم به همراه فیلمبردار به ساختمانی نیمه کاره پناه میبرن. در انتها دستگیری وحشیانه ۲ جوان دلاور به تصویر کشیده میشود.

ضربه زدن به صورت یک دختر با باتوم توسط نیروی پلیس  ...

ویدیو کتک زدن دختری توسط پلیس ضد شورش ۱۳ آبان  ...

لطفا این مزدور را شناسایی کنید.همون کسی‌ که با باتوم به سر دختر ضربه میزنه ...

فیلم : ۱۳ آبان حمله وحشیانه یکی از نیروهای سرکوبگر به دختری جوان ...

صحنه زخمی شدن و خونریزی سر یکی از معترضین در روز 13 آبان ـ...

فیلمی از هجوم نظامیان به مردم در هفت تیر (۱۳ آبان) ...

 فیلم تکان دهنده ضرب و شتم “ندایی”دیگر از سوی ماموران ویژه سپاه تهران با باتوم ...

فیلم: نزن بی ناموس ...حمله یک گاردی به یه دختر جوان...

توی خیابون ضد Z مشهد هم شلوغ شد .....جاتون خالی یه ورزشی هم انجام دادیم که ترکیبی از ورزشهای رزمی و ورزشهای مادر: مثل دو خیابانی و پرتاب سنگ بود.....

فیلم - شیراز، 13 آبان، خیابان ملاصدرا ....

 گزارش لحظه به لحظه گاردین از راهپیمایی 13 آبان: بازگشت مردم معترض به خیابان ها .... هر دقیقه به روز میشه... با تصویر..

وبلاگ انگلیسی یه ایرانی ..شامل ویذیوهایی از ١٣ ابان در تهران...

 فیلم حمله امروز (۱۳ آبان) پلیس به مردم در خیابان کریمخان (از روی پل عابر گرفته شده)  ... در سابت بوتیوب ...

-------

اینم دو نکته از وبلاگ سولوزن :

 ویدئو بلاگ جنبش سبز ایران چند کلیپ از وقایع امروز گذاشته است. ویدئوها بیش‌تر از نزدیکی‌های میدان هفت‌تیر هستند.

---‌ شنیده‌ام که در ایران فیــل+ـــتر Youtube را برداشته‌اند. و باز چنین شنیده‌ام که هدف‌شان شناسایی کسانی است که ویدئوهای مرتبط به جنبش سبز را نشر می‌دهند. نمی‌دانم آیا این فرضیه حقیقت دارد یا تنها توهم توطئه‌ است یا این‌که شیوه‌ی شایعه‌افکنی‌ی حکومت برای ایجاد دهشت کنترل‌شده (controlled anxiety) است. هر چه باشد، به‌تر است احتیاط کنید و ویدئوها را از طریق پــراکــسی‌ی رمزشده ارسال نمایید.

 

   + cyber iran ; ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/۱۳
    پيام هاي ديگران ()