http://fliptitle.com/  ...در این سایت میتونید همه چیز رو وارونه کنید. روش عالی برای ساختن پسورد هایی که قابل هک شدن نیستند. این لینک از سایت دنباله دات کام بود..

ساده ترین روش کورکردن پارازیت های شدید! .((((ماهواره)...یه بطری دو لیتری آب بر روی دیش، پشت دیش و میله های دیش ماهواره بریزید. حداقل تا ۳ ساعت از پارازیت های شدید در امان خواهید ماند.

چقدر بهت پول دادن ، باتوم به دستت دادن ( فیش پرداختی یک بسیجی در 13 آبان ) ـ۰

 ----

افزایش نگرانیها و تلاش برای جلوگیری از وقوع "کهریزک 2 ".....با توجه به نحوه سرکوب خشونت آمیز در تظاهرات 13 آبان و ضرب و شتم شدید جوانان در ملاء عام ، همچنین سابقه وقوع شکنجه ها و تجاوز در بازداشتگاه تعطیل شده کهریزک ، هم اکنون نگرانیهای جامعه از وضعیت دختران و پسران بازداشت شده افزایش یافته است ، تمام فعالان جبش مردمی و حقوق بشر در پی یافتن راهی سریع و موثر در جلوگیری از فاجعه ای دیگر هستند ، فاجعه ای که آن را " کهریزک 2 " میخوانند .

٣0 تن از زنان بازداشت‌شده در تجمع‌های اعتراضی روز 13 آبان، به بند متادون زندان اوین انتقال یافته‌اند. به گزارش هرانا به نقل از کمیته گزارشگران حقوق بشر ، روز گذشته و در جریان تظاهرات گسترده مردم تهران، شمار زیادی از افراد شرکت‌کننده در این تجمع دستگیر شده و به زندان اوین منتقل شدند. طبق اخبار رسیده بازداشت‌شدگان براساس نهاد بازداشت کننده و نوع اتهام به بندهای مختلف زندان اوین انتقال یافته‌اند. تعدادی از این افراد نیز روز گذشته به بندهای امنیتی منتقل شدند. بند متادون،که پیش از این برای زندانیان معتاد استفاده می‌شده است، در جریان اعتراضات گسترده مردمی در تهران پس از انتخابات، به محل نگهداری بازداشت‌شدگان اعتراض‌های خیابانی مبدل شده است. این سالن، بصورت یک سوئیت در بند زنان زندان اوین واقع شده است و زندانیان نگه‌داری شده در این بند با دیگر زندانیان هیچ‌گونه ارتباطی نداشته و در حالت قرنطینه به سر می‌برند. پیش‌تر نیز تعدادی از فعالان سیاسی بازداشت‌شده، مدتی را در این بند نگهداری شدند ....

در میان صدها تنی که در تظاهرات روز 13 آبان بازداشت شده‌اند، تعداد زیادی دختر وجود دارند، مکان نگهداری آنان مشخص نیست. در حالی که به گفته شاهدان، در میان صدها تنی که در تظاهرات روز 13 آبان بازداشت شده‌اند، تعداد زیادی دختر وجود دارند، مکان نگهداری آنان مشخص نیست. روز چهارشنبه صدها تن از هوادران جنبش سبز در تظاهرات 13 آبان تهران بازداشت شدند. بیشتر بازداشت شدگان در خیابان های اطراف میدان های هفتم تیر و ولیعصر توسط نیروهای بسیجی دستگیر شدند. به گفته شاهدان دست کم یک اتوبوس پر از دختران بازداشت شده از خیابان بهار تهران به مکان نامعلوم برده شده اند. ده ها دختر دیگر نیز در خیابان های و کوچه های دیگر بازداشت شدند. نگرانی از وضعیت زنان و دختران بازداشت شده از آن رو بیشتر شده که تهران روز چهارشنبه شاهد برخورد بسیار خشن و توجیه ناپذیر نیروهای یگان ضد و شورش و بسیج با مردم بود و تصاویر ویدیوئی منتشر شده نشان می دهد بخش بزرگی از این خشونت ها علیه بانوان صورت گرفته....

 ------

اعترافات ساختگی

سایت کلمه:خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ایرنا) در گزارشی که روز گذشته بر روی خروجی سایت خود منتشر کرد، نوشت: یکی از دستگیرشدگان تحرکات آشوبگران گفت: برای اجرای برنامه‌های تحریک آمیز و مظلوم نمایانه ۱۵ روز تمرین کردیم.

وی که پیش از ظهر امروز -چهارشنبه- در جریان حمله عده‌ای اوباش به چند مغازه در خیابان قائم مقام فراهانی تهران از سوی نیروی انتظامی دستگیر شد، با اعلام این که برای تامین نیاز مالی یکی از اعضای خانواده‌اش به همکاری با گروه موسوم به “قمسا” (قرار ما سیزده آبان) تن داد، به گرفتن ۲۰۰ هزار تومان بابت مشارکت در اغتشاش روز سیزده آبان اعتراف کرد و گفت: ماموریت داشت در تخریب اموال عمومی و اماکن تجاری خصوصی در خیابان شهید مفتح شرکت داده باشد، اما به علت ازدحام جمعیت در میدان هفت تیر مجبور شد در خیابان قائم مقام به اوباشگری بپردازد.

وی که خود را رامین معرفی می‌کرد، همچنین اظهار داشت: آنها ۱۵ روز ما را تمرین دادند که چگونه در خیابان با دو گروه سبز و بسیجی تقسیم و با هم درگیر شویم تا مردم و عابران را تحریک کنیم.

این عنصر فریب خورده در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا می‌داند سیزده آبان چه روزی است، گفت: فکر می‌کنم چهارشنبه است!

 

/ 2 نظر / 30 بازدید